Implanty Poznań

Implanty to obecnie najdoskonalsza metoda na uzupełnienie braków w uzębieniu.
Implant to śruba tytanowa, która imituje korzeń zęba zastępując korzeń naturalny.
Umieszczamy go na stałe w szczęce lub żuchwie dzięki czemu możliwa jest trwała rekonstrukcja pojedynczego zęba lub całych łuków zębowych.

Jak możemy
Skorygować Twój uśmiech?

Leczenie z udziałem implantów składa się z 3 etapów:

– diagnostyka poparta badaniem CBCT (tomografia komputerowa)
– etap chirurgiczny – umieszczenie implantu w kości
– etap protetyczny polega na wykonaniu korony, mostu lub całej protezy na implantach

Etap chirurgiczny i protetyczny muszą się odbywać w 2-3 miesięcznym odstępie czasu, niezbędnym
do integracji implantu z kością. W tym czasie pacjentom proponujemy uzupełnienie tymczasowe.

Poradnia implantologiczna Poznań, Rataje/Malta

Osoby, które chcą zadbać o piękny uśmiech mimo utraty jednego lub kilku zębów, zapraszamy na konsultacje do poradni implantologicznej M-CLINIC w Poznaniu. Pacjenci korzystający z usług naszej placówki mogą liczyć na kompleksową pomoc w rekonstrukcji brakującego uzębienia i indywidualne dopasowanie najlepszych dostępnych rozwiązań. 

Zespół doświadczonych implantologów z M-CLINIC w profesjonalny i pełen zrozumienia sposób podchodzi do problemów i potrzeb pacjentów. Nasz personel wykorzystuje nowoczesne technologie, by przywrócić naturalny wygląd i funkcje uzębienia. 

Zanim dojdzie do założenia implantów, pacjent zostaje skierowany na specjalistyczne badania, m.in. na tomografię komputerową. Dzięki temu stomatolog może zdiagnozować ewentualne problemy w obrębie kości żuchwy i szczęki oraz dopasuje implant. W kolejnym etapie wszczepiana jest tytanowa śruba (implant zębowy), która zastępuje naturalny korzeń zęba, a na niej – po upływie odpowiedniego czasu – montuje się koronę protetyczną, most lub protezę. Podczas całego procesu pacjenci objęci są opieką stomatologiczną.

Implantolog zębów Poznań, Rataje/Malta

Implanty zębowe wykorzystuje się do odtworzenia brakującego zęba, kilku braków lub całego uzębienia. Jest to trwałe i estetyczne rozwiązanie, które umożliwia zaplanowanie i wykonanie ostatecznych prac ortodontycznych – mostów, protez lub koron zębowych, w przypadku utraty własnych zębów.

Implantolodzy stosują zaawansowane metody diagnostyczne, m.in. zdjęcia rentgenowskie, tomografię komputerową oraz skanowanie 3D, by w precyzyjny i bezpieczny dla pacjenta sposób zaplanować założenie implantów zębowych.

W naszej poradni stomatologicznej na Malcie i Ratajach możliwe jest wykonanie pojedynczych implantów zębów lub całych protez na implantach. Dostępne są korony metalowo-ceramiczne lub pełnoceramiczne. Na każdym etapie procesu – od wstępnych konsultacji, przez założenie implantu i dobór protezy – specjaliści dbają o zapewnienie pacjentom komfortu oraz opieki medycznej na najwyższym poziomie. Zabiegi chirurgiczne wykonywane są w znieczuleniu, dlatego osoby decydujące się na implanty nie muszą obawiać się bólu i wizyt w poradni stomatologicznej.

Zachęcamy do umówienia wizyty u implantologa w Poznaniu, na Malcie i Ratajach, by poznać możliwości uzupełnienia braków w uzębieniu oraz dopasować plan leczenia do swoich oczekiwań i stanu zdrowia.

  • Implantologia
Konsultacja implantologiczna  200.00 zł
Implant 2700.00 zł
Korona metalowo-ceramiczna na implancie 2500.00 zł
Korona pełnoceramiczna na implancie  3500.00 zł
Odsłonięcie implantu 400.00 zł
MClinic

Twój Stomatolog, Dentysta Poznań: Rataje, Malta

Media społecznościowe

Odwiedź profle M-clinic w mediach społecznościowych! Śledź nas na instagramie i facebooku.

Copyright 2024. All rights reserved.

Copyright 2024. All rights reserved.