Ortodoncja Poznań

Ortodoncja to dziedzina zajmująca się leczeniem wad zgryzu i korygowaniem nieprawidłowego ułożenia zębów. Leczymy pacjentów w każdym wieku z powodów profilaktycznych oraz estetycznych. Leczenie ortodontyczne polega na używaniu różnego rodzaju aparatów, które służą do przemieszczania zębów, ćwiczenia mięśni i wpływania na wzrost szczęk. Działają one przez wywieranie delikatnego nacisku na zęby i kości.

Jak możemy
Skorygować Twój uśmiech?

Proponujemy naszym pacjentom aparaty ruchome (wyjmowane) oraz aparaty stałe.

Aparaty stałe są umocowane na zębach przez cały czas leczenia ortododontycznego. Aparaty stałe mogą być metalowe lub bardziej estetyczne  – ceramiczne, kompozytowe lub kryształowe.

Dla pacjentów którzy, w krótszym czasie, w wygodny i łatwiejszy sposób chcą poprawić swój uśmiech, oferujemy alternatywną metodę leczenia – aparaty CLEAR ALIGNER

Aparat CLEAR ALIGNER to niewidoczny aparat ortodontyczny, powstający na podstawie skanu 3D. Jest to rodzaj indywidualnych, przezroczystych nakładek noszonych przez kilka miesięcy, 20 godzin na dobę. Można je łatwo zdejmować do jedzenia i czyszczenia. Są idealne dopasowane do uzębienia, prawie niewidoczne, co pozwala uśmiechać się i rozmawiać bez skrępowania.

Ortodonta Poznań, Rataje/Malta

W renomowanej klinice stomatologicznej w Poznaniu, zlokalizowanej w pobliżu Rataj i Malty, pacjenci mogą skorzystać z opieki wykwalifikowanych ortodontów. Rozumiemy, jak ważny dla wielu osób jest zdrowy i estetyczny uśmiech, dlatego w naszych gabinetach wykorzystujemy nowoczesne metody do diagnostyki i rozwiązywania problemów ze zgryzem czy zgrzytaniem zębów.

Zakres działań ortodonty obejmuje m.in.:

  • indywidualne konsultacje – podczas pierwszej wizyty w gabinecie ortodontycznym specjalista dokładnie analizuje stan zdrowia jamy ustnej pacjenta oraz omawia możliwe sposoby na korektę wady zgryzu;
  • planowanie leczenia ortodontycznego – w poznańskiej placówce M-CLINIC wykorzystujemy innowacyjne urządzenia, m.in. skaner wewnątrzustny, i metody diagnostyczne, by dokładnie zaplanować leczenie i dopasować je do potrzeb i stanu zdrowia pacjenta;
  • nowoczesne metody leczenia – oferujemy duży wybór nowoczesnych aparatów ortodontycznych. Nasi ortodonci mogą założyć zarówno stałe, jak i ruchome aparaty na zęby, dostępne są także aparaty nakładkowe CLEAR ALIGNER.

Nasz zespół ortodontów zapewnia pacjentom z Poznania i okolic stałą opiekę oraz wsparcie na każdym etapie leczenia. Dzięki temu pacjenci mogą być pewni, że korekta zgryzu przebiega w prawidłowy i bezpieczny sposób.

  • Ortodoncja
Konsultacja 200.00 zł
Modele diagnostyczne 250.00 zł
Plan leczenia z analizą 250.00 zł
Aparat stały metalowe zamki (za jeden łuk) 2400.00 zł
Aparat stały porcelanowe zamki(za jeden łuk) 3400.00 zł
Aparat stały kryształowy 3700.00 zł
Aparat metalowy samoligaturujący 3000.00 zł
Aparat metalowy pozłacany ICONIX 2800.00 zł
Wizyta kontrolna z aparatem stałym 200.00zł- 250.00zł
Wizyta kontrolna z dwoma aparatami stałymi 250.00zł-300.00zł
Wizyta kontrolna z aparatem ruchomym, zewnątrzustnym, podniebiennym 150.00 zł
Mini implant ortodontyczny 800.00 zł
Płytka Schwarza 900.00zł-1100.00zł
Twin-block 1600.00 zł
Aparat stały czynnościowy (Carriere Motion) 2000.00 zł
Retainer(jeden łuk) od 450.00zł
Demontaż aparatu stałego z retainerami i higienizacją 1600.00 zł

Poradnia ortodontyczna Poznań, Rataje/Malta

Osoby korzystające z usług naszej poradni stomatologicznej M-Clinic mogą liczyć na wsparcie doświadczonych ortodontów. Oferujemy szeroki zakres zabiegów, które są przeprowadzane z najwyższą precyzją i troską o komfort pacjentów.

Dzięki wieloletniej praktyce lekarskiej oraz zastosowaniu nowoczesnych technologii, specjaliści z poradni ortodontycznej w Poznaniu pomagają m.in. w korygowaniu wad zgryzu i poprawie estetyki uśmiechu. Podchodzimy do pacjentów z troską i empatią oraz dopasowujemy plan leczenia indywidualnie do każdej osoby.

Poradnia ortodontyczna M-Clinic w Poznaniu specjalizuje się m.in. w:

  • diagnostyce i planowaniu leczenia ortodontycznego,
  • dopasowaniu aparatów ortodontycznych stałych i ruchomych,
  • dopasowaniu retainerów,
  • zakładaniu mini implantów ortodontycznych.

Zapewniamy także konsultacje i doradzamy pacjentom, jak można rozwiązać ich problemy ortodontyczne (np. zgrzytanie zębów, nadmierne ścieranie zębów). Zapraszamy na wizyty do naszej poradni ortodontycznej położonej w Poznaniu, w okolicach Rataj i Malty.

MClinic

Twój Stomatolog, Dentysta Poznań: Rataje, Malta

Media społecznościowe

Odwiedź profle M-clinic w mediach społecznościowych! Śledź nas na instagramie i facebooku.

Copyright 2024. All rights reserved.

Copyright 2024. All rights reserved.